Let’s travel together.

Türkiye’nin En Güzel Tatil Otelleri | En İyi 5 Tatil Oteli

0 5
Türkiye’nin en güzel Tatil Otelleri listemize hoş geldiniz! Yaz aylarının gelmesiyle hepimiz yapacağımız tatilin ve kalacağımız otelin hayalini kurmaya başladık. Sıcak bir kumun, hafif dalgalı ve temiz bir denizin ve tepemizdeki güneşin huzurunu bir kış boyunca bekledik. Artık biraz keyif yapmanın vakti gelmedi mi sizce de? Hadi gelin size Türkiye’nin en güzel tatil otelleri listesini sunayım. Bu bekleyişi biraz heyecanlandıralım :).
Jumeirah Bodrum Palace
Jumeirah Bodrum Palace

Jumeirah Bodrum Palace, Türkiye’nin ve Bodrum’un en iyi otelleri arasında yer alıyor. Torba Koyu’nun büyüleyiciliğini, masalsı tarzıyla gözler önüne seren bu harika otel, her şeyin düşünüldüğü tam donanımlı bir tatil imkanı sunuyor.

135 odası olan ve dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu lüks restoranları ve farklı tasarımlarıyla hayranlık uyandıran bu tatil köyü, listemizin ilk sırasını bence gerçekten hakediyor.

Bozcaada Gezi Rehberi | Bozcaada’da Gezilecek Yerler

2- Maxx Royal Kemer Resort – Kemer

Maxx Royal Kemer Resort Tatil Otelleri
Maxx Royal Kemer Resort Tatil Otelleri

Kemer, benim en sevdiğim tatil beldelerinden bir tanesi .Haliyle Maxx Royal Kemer Resort’u da 2. sıraya koymak istedim. Belki de Kemer’in en pahalı ve en güzel oteli olan Maxx Royal Kemer Resort, 10.800 liradan başlayan 5 gecelik fiyatıyla ne kadar kaliteli bir tatil oteli olduğunu gözler önüne seriyor. Ultra her şey dahil konseptiyle otel, 290 odasını kusursuz bir tatil yapmak isteyenlere sunuyor.

3- Argos In Cappadocia – Kapadokya Tatil Otelleri

Argos In Cappadocia
Argos In Cappadocia

Kapadokya’yı hepimiz biliriz. Tabiat tarafından meydana getirilmiş ve dünyanın en ilgi çekici güzellikleri arasında bulunan Peri Bacaları, herkesin en az bir kere gidip görmeyi istediği eşsiz yerlerden bir tanesidir. Argos In Cappadocia ise ziyaretçilerini bu müthiş doğal güzelliğin manzarası ile büyülemeye devam ediyor. 4.330 liradan başlayan 5 gecelik fiyatıyla tatilcilerini bekleyen Argos In Cappadocia, eski bir manastır içine kurulmuş bir otel.

En Güzel Büyükada Plajları

4- Regnum Carya Golf & Spa Resort – Belek

Regnum Carya Golf & Spa Resort Tatil Otelleri
Regnum Carya Golf & Spa Resort Tatil Otelleri

Antalya, Türkiye’nin belki de en çok ziyaret edilen tatil şehirlerindendir. Pek çok tatil beldesi bulunan bu kusursuz şehir, bünyesinde kusursuz bir de otel barındırıyor. Regnum Carya Golf & Spa Resort, Türkiye’nin en iyi otellerinden biri olarak listemizin 4. sırasında yer alıyor. Ultra her şey dahil konseptiyle 5.740 liradan başlayan 5 gecelik fiyatları size rüya gibi bir Antalya tatili sunuyor.

5- Mandarin Oriental – Bodrum Tatil Otelleri

Mandarin Oriental
Mandarin Oriental

Ve geldik listemizin sonuna. En güzel Bodrum otellerinden biri olan Mandarin Oriental, Antalya’nın eşsiz doğasına ulaşabilmenizi sağlıyor. Güzellik merkezi, çocuk kulübü, profesyonel animasyon ekibinin yanı sıra 129 odasıyla muazzam bir tatil deneyimi sunan Mandarin Oriental, 4.262 liradan başlayan 5 gecelik fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Dünyada Görülmesi Gereken 5 Müze

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.