Let’s travel together.

Türkiye’nin En Güzel Plajları | Türkiye Tatil Yerleri

0 3

Bugün Türkiye tatil yerleri listemize devam ediyoruz. Eşsiz doğa manzaraları, tarihi yapıları, kültür durakları, yürüyüş yolları ve kamp alanlarıyla gerçekten dünya çapında turistik bir ülke olan Türkiye, aynı zamanda berrak sularıyla da meşhur.  Harika plajlara sahip olan ülkemiz her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Bende bugün sizlere Türkiye’nin en meşhur ve güzel plajlarını derlemek istedim. Yaz tatili yaklaşıyor, bir tanesini seçin!

Doğu Karadeniz Gezilecek Yerler | Doğu Karadeniz Tatili

Kelebekler Vadisi | Türkiye Tatil Yerleri

Kelebekler Vadisi
Kelebekler Vadisi

İlk sırada hem manzarasıyla hem de eşsiz kumsalıyla meşhur olan Kelebekler Vadisi yer alıyor. Doğanın bizlere armağan ettiği güzelliklerden bir tanesi olan Kelebekler Vadisi, sadece ülkemizde değil dünya çapında da büyük ün salmış durumda. Her yıl on binlerce kişinin ziyaret ettiği bu doğal güzellik, aynı zamanda kampçılar için de harika imkanlar sunuyor.

Muhteşem Bir Tatil İçin Antalya Otelleri

Ilıca Plajı

Ilıca Plajı | Türkiye Tatil Yerleri
Ilıca Plajı | Türkiye Tatil Yerleri

Çeşme merkezine 5 km uzaklıkta olan Ilıca Plajı, ulaşımı kolay, denizi temiz, kumsalı sıcak nadir bölgelerden bir tanesi. Ilıca Plajı’na deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmaktan ziyade huzur bulmak için gelen binlerce insan var. Eğer yaz tatili için harika bir plaj tatili düşünüyorsanız Ilıca Plajı sizin için harika bir seçim olabilir. Çeşme oteller açısından da gayet uygun bir tatil yeri.

Ukrayna Turları 2020

Ölüdeniz | Türkiye Tatil Yerleri

Ölüdeniz
Ölüdeniz

Ölüdeniz’e en son gittiğimde çadır yasağı nedeniyle epey bir mağdur olmuştuk. Bunu baştan belirtelim Ölüdeniz’de kesinlikle çadır kurdurmuyorlar. Fakat bu harika bir tatil yeri olduğu gerçeğini elbette değiştirmiyor. Ölüdeniz geniş plajıyla, tertemiz deniziyle, eğlence mekanlarıyla ve sunduğu konaklama imkanlarıyla gerçekten benzersiz bir tatil beldesi. İster otelde kalın ister bungalov evlerde isterseniz de kamp alanlarına giderek çadırlarınızda geceyi geçirebilirsiniz.

Ukrayna Otelleri

İncekum Plajı

İncekum Plajı | Türkiye Tatil Yerleri
İncekum Plajı | Türkiye Tatil Yerleri

İncekum Plajı, Marmaris’in ve Türkiye’nin en güzel plajlarından bir tanesi. Yaz aylarının en güzel tatil seçeneklerinden bir tanesi olan İncekum Plajı, tekne turları ile meşhur. Sedir Adası’nın tam karşısında olan İncekum Plajı, yaz boyunca turist ağırlıyor. Otel açısından da her bütçeye uygun bir tatil beldesi olan Marmaris, İncekum gibi bir plajı ile turizm açısından çok iyi bir konumda.

Kadırga Koyu | Türkiye Tatil Yerleri

Kadırga Koyu
Kadırga Koyu

Kadırga Koyu, Çanakkale’nin adeta gülü niteliğinde. Assos’ta konumlanan bu harika koy, her ne kadar taşlık bir plaj olsa da suyunun berraklığı ile gönülleri fethetmeyi başarıyor. Çanakkale merkezden 90 kilometre kadar uzakta bulunan Kadırga Koyu, Türkiye’nin en güzel plajlarından bir tanesidir. Çanakkale’de yapacağınız güzel bir kültür gezisi sonra Kadırga Koyu’nda yüzmek size harika bir tatil deneyimi bırakacaktır.

Bergama Gezi Rehberi | Bergama’da Gezilecek Yerler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.