Let’s travel together.

Rocks Hotel Girne

0 3

Kıbrıs denildiğinde akla güzel bir iklim ve keyifli bir tatil gelmektedir. Kıbrıs, toplamda 6 kazaya sahiptir. Girne, Kıbrıs’ın 6 kazasından biridir. Rocks Hotel Girne sahip olduğu eşsiz konumu ile Girne bölgesinde bulunmaktadır. Bölgede bulunan oteller genel olarak yıl boyunca hizmet vermektedir. Kıbrıs’ın talep gördüğü bazı dönemlerde, bölgedeki oteller tam kapasite ile hizmet sunmaktadır. Yaz aylarında bölgedeki otellerde konaklama düşünülüyorsa aylar öncesinden rezervasyon yapmak faydalı olmaktadır.

Rocks Hotel Girne Tam Olarak Nerededir?

Otel, Girne mevkiine 3 kilometre mesafede bulunmaktadır. Tesisler Kordonboyu mevkiinde kurulmuştur. Otelin Ercan Havalimanı’na olan uzaklığı da 40 kilometredir. Otelin merkezle olan mesafesi, merkeze ulaşım için çok müsaittir. Merkezi gezmek amaçlı olarak oteli tercih edenler, otelin eşsiz konumundan dolayı memnun olmaktadır. Otelin bulunduğu konum ile deniz arasında 50 metre mesafe bulunmaktadır. Tesisin kendine ait ahşap bir iskelesi vardır. Plajda sunulan tüm hizmetler ücretli olarak sunulmaktadır.

Rocks Hotel Girne Tam Olarak Nerededir?
Rocks Hotel Girne Tam Olarak Nerededir?

Otelde Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır. Otelde ayrıca iki farklı A La Carte restoran bulunmaktadır. Otelde ücretli ve ücretsiz hizmetler sunulmaktadır. Otelde sunulan ücretsiz hizmetler şöyledir:

 • Açık havuz kullanımı,
 • Kablosuz internet,
 • Fitness merkezi,
 • Açık çocuk havuzu kullanımı.

Otelde sunulan ücretli hizmetler de genel olarak şunlardır:

 • Masaj hizmeti,
 • Çamaşırhane hizmeti,
 • Araç kiralama,
 • Casino,
 • Spa hizmeti,
 • Masaj, kese ve cilt bakımı,
 • Kuaför hizmeti.

Otelde Balayı Hizmeti Var Mıdır?

Yeni evli çiftler için otelde sunulan özel bir balayı konsepti bulunmaktadır. Balayı konsepti içerisinde, odanın taze çiçeklerle süslenmesi, ilk gün odaya meyve ya da şarap ikram edilmesi, ikinci gün isteğe göre odaya kahvaltı sunulması ve Spa kullanımında %10 indirim yapılması gibi ayrıcalıklar bulunmaktadır. Ayrıca müsaitlik durumuna göre mevcut odanın deniz manzaralı bir odaya upgrade işlemi de yapılabilmektedir.

Otelin Genel Kuralları Nelerdir?

Otelin bazı kuralları bulunmaktadır. Otele girişler saat 14:00’den itibaren yapılmaktadır. Otelden çıkışlar da saat 12:00’ye kadar gerçekleştirilmektedir. Akşam yemeği için tesiste bulunan restoranlara şort, mayo ve kapri ile inilmemesi talep edilmektedir. Otele evcil hayvan kabul edilmemektedir. Aile odaları ve özel odalar dışında diğer odalarda ekstra kişi sayısı ile konaklama talep edildiğinde odada sıkışıklıklar meydana gelebilmektedir. Ayrıca odaya getirilen ekstra yatakların da genel yatak konforunda olmaması muhtemel dahilinde yer almaktadır. Rocks Hotel Girne tüm müşterilerine farklı bir konaklama imkânı sunmaktadır. Uygun fiyatlarla birlikte kaliteli bir konaklama için her dönem hizmetinize hazır bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.