Let’s travel together.

Oscar Hotel Girne

0 6

Girne’de faaliyet gösteren ve gözde otellerden en önemlisi Oscar Hotel Girne olmaktadır. Otel, yılın büyük bir bölümünde yüksek talep görmektedir. Otelin sunduğu konaklama hizmetinin üst segmentte olması, müşterilerini memnun etmektedir. Otel, konaklama hizmeti dışında da farklı hizmetler sunmaktadır. Otelin sunduğu tüm hizmetler müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Otelin, 254 odası bulunmaktadır.

Oscar Hotel Girne Konum Olarak Nerededir?

Otelin konumu dikkat çekmektedir. Sahip olduğu eşsiz konumu sayesinde turistlerin her yıl uğrak yeri olmaktadır. Otel ile merkeze ulaşım kolaydır. Ercan Havalimanı ile otelin arasında 35 kilometre mesafe bulunmaktadır. Araç kullanılarak 20 ya da 25 dakikada otele ulaşmak mümkündür. Otelin çevresinde kumar oynama yerleri bulunmaktadır. Otelin yakın çevresinde yer alan yerler genel olarak şöyledir:

 • La Casa De Alberto,
 • Diana Beach,
 • Lord’s Palace Hotel Casino.

Otelde deniz manzaralı odalar yoğun ilgi görmektedir.

Oscar Hotel Girne Konum Olarak Nerededir?
Oscar Hotel Girne Konum Olarak Nerededir?

Otelin Sunduğu İmkanlar Nelerdir?

Otelin müşterilerine sunduğu pek çok imkân bulunmaktadır. Sunulan hizmetin çeşitli olması müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Otelde ücretsiz olarak yararlanılabilecek birden çok hizmet vardır. Bu hizmetler genel olarak şöyledir:

 • Şehre ulaşım servisi,
 • Şok havuzu,
 • Amfitiyatro,
 • Dart oyunu,
 • Otopark,
 • Döviz bozdurma,
 • Sauna,
 • Masa tenisi.

Otelin sunduğu ücretsiz hizmetler bunlarla sınırlı olmamaktadır. Otelde ayrıca soft animasyon, açık havuz ve su kaydırağı hizmetleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Müşterilerin otelde sıkılmaması için pek çok hizmet düşünülmüştür.

Otelin Sunduğu İmkanlar Nelerdir?
Otelin Sunduğu İmkanlar Nelerdir?

Otelin Özellikleri Nelerdir?

Otel, 35 bin metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. Bu alan büyüklüğü dikkate alındığında, müşterilerin bir tatil köyündeki gibi rahat bir alanda tatil yapabilecekleri anlaşılmaktadır. Otelde 254 oda bulunmaktadır. Odaların konumları ve manzaraları, konaklama maliyetlerini etkilemektedir. Otelde sunulan ücretsiz hizmetlerin yanında pek çok ücretli hizmet de sunulmaktadır. Otelin özel bir plajı bulunmaktadır. Otelin hem yanında yer alan deniz ise yüzmek için çok elverişlidir. Otelin plajından denize girildiğinde deniz, kademeli olarak derinleşmektedir. Otelin özel bir koyu bulunmaktadır.

Otelin Diğer İmkanları Nelerdir?

Otelin sahip olduğu imkanlar çok fazladır. Otelin sahip olduğu kum plajı 30 metre uzunluğundadır. Otelde şezlong, minder ve şemsiye ücretsiz olarak verilmektedir. Müşterilere sunulan havlular ise depozito karşılığında verilmektedir. Tesisin hem yanında iskele bulunmaktadır. Otel çalışanları, otel müşterilerine karşı son derece ilgilidir. Otelde dalgalı bir havuz bulunmaktadır. Dalgalı havuzda saatlerce sıkılmadan vakit geçirmek mümkündür. Oscar Hotel Girne sunduğu imkanlar ile göz doldurmaktadır. Otelin yarım pansiyon konaklamalarında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsizdir. Bunun dışında otel, sabah kahvaltısı ve konaklama hizmeti sunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.