Let’s travel together.

Muhteşem Bir Tatil İçin Antalya Otelleri

0 2

Bugün Antalya otelleri ile karşınızdayım. Hepimiz seyahate çıkmış, tatilini yapmış insanların otel önerilerini dikkate alırız. Çünkü tecrübeleri dikkate almak demek doğru ve güzel bir tatil demek. Ben de bu sebeple çıktığım tatillerde tecrübe ettiğim ve arkadaşlarımın deneyimlerinden de yardım aldığım bazı otel önerilerinde bulunmak istedim. Bu otel önerileri serisini devam ettirmeyi düşünüyorum. Başlangıcı Antalya ile yapalım dedim :). Antalya otel önerileri nelermiş birlikte inceleyelim.

Ukrayna Üniversiteler

Ailelere Uygun Antalya Otelleri

Kirman Sidemarin Beach & Spa | Antalya Otelleri
Kirman Sidemarin Beach & Spa | Antalya Otelleri

Büyük bir aileyseniz çocuk misafirlere 0-11 yaş ücretsiz konaklama imkanı sunan pek çok otel bulunuyor. Bu otellerden Kirman Sidemarin Beach & Spa, Antalya’nın aileler tarafından en çok tercih edilen otellerinden bir tanesi. Sadece çocuklu ailelerin değil, balayı tatiline çıkmayı planlayan çiftler için de balayı konsepti bulunan bu tesiste unutamayayacağınız bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.

Bir diğer otelimiz de Venezia Lara Palace Deluxe Hotel. Bölgenin en büyük tek parça havuzuna ve havuz barına sahip olan bu otel Lara-Kundu bölgesinde konumlanıyor. Otel, ultra her şey dahil konseptiyle büyük bir beğeniye sahip. Bu oteli de hem aileler hem balayı çiftleri tercih edebilir.

Türkiye’nin Az Bilinen Antik Kentleri | Türkiye Kültür Gezileri

Yeşil Alanlara ve Manzaraya Sahip Oteller

Utopia World Hotel
Utopia World Hotel

Utopia World Hotel, 0-11 çocuk misafirlere ücretsiz konaklama fırsatı sunan bir başka otellerden. Ancak Alanya’da bulunan bu otel aynı zamanda sizi doğanın içine de davet ediyor. Doğa ve denizin iç içe olduğu bu bölgede yüksek bir tepede geceyi geçirirken harika gün doğumu manzarasına da şahit olabilirsiniz. Ultra her şey dahil konsepti ile gönülleri fetheden bu otel, unutulmaz bir tatil deneeyimi yaşamak istiyorsanız tam size göre olabilir.

Asteria Club Belek | Antalya Otelleri
Asteria Club Belek | Antalya Otelleri

Bir diğer otelimiz Asteria Club Belek, Antalya’nın yaz tatili ile özdeşlemiş olan ilçesi Belek’de bulunuyor. Hem çocuğunuzla hem arkadaşınızla hem de sevgilinizle gidip kalabileceğiniz bu otel denize sıfır konumuyla büyük dikkat çekiyor. 0-13 yaş 2 çocuk konaklamasını ücretsiz olarak karşılayan otel, yetişkin havuzu, mavi bayraklı denizi ve tropik ağaçlarla kaplı yeşil alanını da bünyesinde barındırıyor. Ben bu otelin yemeklerine hayran kalmıştım. Siz güzel bir kahvaltıdan sonra egzotik tropikal ağaçları keşfedebilir, uzun ve kumlu sahilinde yürüyüşler yapabilirsiniz.

Bugün Antalya gibi eşsiz bir şehrin otellerine değinmek istedim. Malum yaz ayları yaklaşıyor. Havalar ısınıyor ve haliyle otel fiyatları da pahalılaşıyor. Erken rezervasyon yapmanın önemini biraz geç anlamamız için size olabildiğince çok öneride ve tavsiyede bulunmaya çalışıyorum. Umarım güzel bir tatil geçirirsiniz :).

Yurtiçinde En Güzel Tatil Yerleri | Türkiye’de Tatil Önerileri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.