Let’s travel together.

Likya Tarihi Tekne Turu | Tatil Fiyatları

0 7

Likya tarihi ile tüm Türkiye’nin hatta yurt dışından pek çok turistin ilgisini çekiyor. Kimimiz Likya Yolu’nu yürüyoruz kimimiz antik kentlerini ziyaret ediyoruz kimimiz son kalıntılarını inceliyoruz kimimiz de bu yaz ne yapacağımızı bilmiyoruz. Bende bugün, bu yaz ne yapacağını bilemeyen tatilcilere güzel bir seçenek sunmak istedim.

Kapadokya Tatil Turları Gezi Rotası Ve Fiyatları

Likya Tarihi Tekne Turu

Likya Tarihi Tekne Turu
Likya Tarihi Tekne Turu

Tekne turları her ne kadar tatilcilerin pek tercih etmediği bir tatil türü olsa da gerçekten çok farklı bir deneyimi bizlere sunuyor. Elbette otel ve deniz, kum, güneş tatili çok dahya kolay ve dinlendirici gelebilir fakat tekne turları da çok eğlenceli ve hareketli olmasının yanı sıra gayet ufuk açıcı olabilir. Keza Likya tarihi tekne turları eğer antik medeniyetlere meraklıysanız harika bir tercih olacaktır. Bu konuda size önerebileceğim birkaç tekne turu var. Lafı fazla uzatmadan hemen listemize geçelim.

  1. Likya Turu 2 Gece Konaklama İzmir Çıkışlı = Buraya Tıklayın 

  2. Likya Turu 4 Gece Konaklama İstanbul Bursa Çıkışlı = Buraya Tıklayın

  3. Fethiye Kaş Gökova Turu (likya Turu) 5 Gece Konaklama Gaziantep, Adana, Mersin Çıkışlı = Buraya Tıklayın

  4. Likya Turu 2 Gece Konaklama İstanbul Bursa Çıkışlı = Buraya Tıklayın

  5. Likya Turu Anadolujet Ile 4 Gece Konaklama İzmir Gidiş Dalaman Dönüş İstanbul Çıkışlı = Buraya Tıklayın

Erken Rezervasyon Yapın!

Turların her biri birbirinden bağımsız olarak belli başlı alternatifleri de sizler sunuyor. Kaç kişi olduğunuza, kaç günlük tur istediğinize ve nerelere gideceğinize dair ayrıntılar ile Likya Tekne Turu fiyatları değişkenlik gösterebilmekte. Turların açıklamalarını dikkatlice okuyup size en uygun olanı seçmeniz gerekmekte. Erken rezervasyon yapmayı da sakın unutmayın. Zira bu yıl tarihi rota tekne turlarının epey tercih edileceği söyleniyor. Çok istediğiniz ve planladığınız tekne turunun biletlerini tükenmiş görmek istemezsiniz :).

Yeşilliği, tarihi ve kültürel dokuları seviyorsanız bu Likya tarihi tekne turunu kaçırmamanızı öneririm. 🙂 Likya tekne turunda eğlenebileceğiniz pek çok fırsatı da yakalayacaksınız. Dilerseniz akşam partilerin yapılacağı turları tercih edebilirsiniz. Böylelikle gündüz tarihi yerleri inceler ve fotoğraflarsınız akşam da yorgunluğunuzu harika bir partiyle çıkartırsınız.

Marmaris Tekne Turları Ve Fiyatları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.