Let’s travel together.

Kıbrıs Pansiyon

0 22

Konaklama için pansiyon seçeneği tatili daha uygun fiyatlı hale getirmek isteyenlerin önemli tercihlerinden biridir. Kıbrıs’ta tatil yapacaklar için özellikle otel fiyatlarının pahalı olması sebebi ile pansiyon çok daha uygun bir seçenek olmaktadır. Kıbrıs pansiyon arayışında olanlar için bölgede bulunan en iyi pansiyonları listelemeye çalışacağız. Bunun yanında ayrıca tatil için tercihiniz Kıbrıs olduğunda sizleri tam olarak nelerin beklediği konusunda bilgi vereceğiz. Tatil planı yapmadan önce yazımızı okumanız sizler için son derece faydalı olacaktır.

En İyi Kıbrıs Pansiyon

Kıbrıs’ı tatil için tercih edenler için hem uygun hem de son derece konforlu pansiyonlardan bahsetmek istiyoruz. Pansiyonlar bilindiği gibi otellere oranla çok daha uygun fiyatlı konaklama seçenekleridir. Yani eğer çok yüksek bir bütçe ile tatil yapmayacaksanız rahatlıkla pansiyonlarda konaklayabilirsiniz. Bölgede yer alan en popüler pansiyonlar hakkında bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

Aperanti Agritourism Pansiyon

Kıbrıs’ın farklı mimarisi ile ön çıkan pansiyonlarından biridir. Lefkoşa’da yer alan pansiyon önemli yerlere son derece rahat ulaşabileceğiniz bir konuma sahiptir. Hem konforlu hem de uygun bir tatil için tercih edilebilir.

Aperanti Agritourism Pansiyon
Aperanti Agritourism Pansiyon

Revaklı Ev Guest House

Pansiyondan ziyade konuk evi olarak geçen mekân birçok kişinin severek konakladığı yerlerden biridir. Kullanıcı yorumları incelendiğinde oldukça etkileyici puan ve yorumlar aldığı görülmektedir.

Revaklı Ev Guest House
Revaklı Ev Guest House

Pedieos Guest House

Lefkoşa’da yer alan mekânın son derece keyifli bahçesi ve terası bulunmaktadır. Ayrıca odaları son derece konforlu ve rahatlıkla konaklanabilecek bir yerdir. Sunduğu imkanların yanında oldukça uygun fiyatlı bir yerdir.

Pedieos Guest House
Pedieos Guest House

Tatil İçin Pansiyon Mu Otel Mi?

Tatil için pansiyon mu yoksa otel mi tercih edilmeli sorusu uzun zamandır birçok kişinin kafasını kurcalayan konulardan biridir. Aslında bu kişilerin tatilden beklentilerine göre şekillenebilecek bir durumdur. Yani oteller konfor ve lüks olma bakımından daha iyidir ancak pansiyonlarda hem daha sıcak hem de daha uygun fiyatlıdır. Bu sebeple kişilerin tatillerinden ne beklediği önemlidir.

Kıbrıs Pansiyonlarının Fiyatları

Pansiyonlar bilindiği gibi her bölgede ve her zaman otellerden çok daha uygun fiyatlı olan yerlerdir. Bu özellikleri ile genellikle daha düşük bütçeli bir tatil planlayanların ilk tercihidir. Kıbrıs’ta yer alan pansiyonlar içinde bu durum söz konusudur. Yani düşük bütçe ile tatil yapmak isteyenler veya daha çok gezmek, görmek için para harcamayı planlayanlar için son derece uygundur. Kıbrıs pansiyon arayanlar için hem bölgede yer alan en iyi yerlerden bahsetmeye çalıştık hem de tercih edip edemeyeceğiniz konusunda detaylı bilgi verdik. Hangisine karar vereceğiniz tamamen size kalmıştır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.