Let’s travel together.

Kıbrıs Gece Hayatı

0 13

Kıbrıs geceleri hem ülkemiz için hem de çevre ülkelerden bölgeyi ziyaret eden turistler için ilgi çekicidir. Kıbrıs gece hayatı farklı zevklere uygun olarak son derece çeşitlidir. Bu sebeple de birçok kişi için son derece çekicidir. Kıbrıs’ı ziyaret etmek isteyenler için gece hayatı ve yapılabilecekler ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Bölgeye gitmeden önce yazımızı inceleyerek çok daha etkili vakit geçirebilirsiniz.

Kıbrıs Gece Hayatı İçin Hangi Şehirler Tercih Edilebilir?

Kıbrıs’ta gece hayatının yoğun ve etkili olduğu bazı önemli bölgeler vardır. Özellikle bu şehirleri tercih ettiğinizde çok daha etkili bir tatil geçirebilirsiniz. Bu şehirlerin neler olduğundan bahsedecek olursak. Kıbrıs’ta gece hayatının hareketli ve renkli olduğu şehirler; Magosa, Lefkoşa ve Girne olmaktadır. Bu üç şehir son derece etkili ve güzel mekanların yer aldığı bölgelerdir. Tatil için plan yaparak bu bölgeleri tercih edebilir ve çok daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Kıbrıs’ta En Popüler Mekanlar

Kıbrıs’ta yer alan en popüler mekanlar hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu mekanların özelliklerinden ve bulundukları bölgelerden detaylı bilgi vermek istiyoruz. Tercih edebileceğiniz mekanlar genel olarak şöyle olmaktadır;

De Molay Bar

Magosa bölgesinde bulunan bu mekân son derece nezih ve tarihi dokusu ile etkileyici bir yerdir. Mekânda rahatsız edici tipler vesaire yoktur. Fiyat olarak diğer mekanların biraz üzerinde olmaktadır.

De Molay Bar
De Molay Bar

Cafe Inn Lounge

Yine Magosa bölgesinde bulunan bu mekân, çalışanları ve müzisyenler ile son derece keyifli yerler arasındadır. Mekânda zaman zaman karaoke geceleri düzenlenmektedir. Ayrıca mekânda ücretler son derece uygun fiyatlıdır.

Cafe Inn Lounge
Cafe Inn Lounge

Twist Bar

Otantik bir mekân olan Twist Bar ayrıca son derece leziz şarapların olduğu bir yerdir. Yani mekâna gittiğinizde oldukça lezzetli şarapları tadabilirsiniz. Mekânda ayrıca son derece samimi ve sıcak bir hava vardır.

Kıbrıs Gece Hayatı - Twist Bar
Kıbrıs Gece Hayatı – Twist Bar

 Cadı’nın Yeri

Lefkoşa’nın kuşkusuz en şirin ve en eğlenceli mekanlarından biri olmaktadır. Zaten tercih edilme bakımından da son derece popüler bir yerdir. Kıbrıs’ı ziyaret ettiğinizde mutlaka görmeniz gereken bir mekandır.

 Cadı’nın Yeri
Cadı’nın Yeri

Kıbrıs Yeme İçme Fiyatları

Kıbrıs’ta popüler olan yerlerden birkaçı hakkında detaylı bilgi verdikten sonra biraz da ücret konusunda bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle Kıbrıs’ta her bütçeye uygun olarak son derece mütevazi mekanlar ve oldukça uçuk rakamların döndüğü mekanlarda vardır. Yani kendi bütçenize uygun olarak farklı seçenekler fazlası ile mevcuttur. Kıbrıs gece hayatı hakkında söyleyebileceklerimiz genel olarak bu şekilde olmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.