Let’s travel together.

Gazimağusa Gece Hayatı

0 7

Kıbrıs’ı ziyaret ettiğinizde uğramanız gereken en önemli yerlerden biri kuşkusuz Gazimağusa’dır. Özellikle farklı zevklere uygun olarak sunmuş olduğu eğlence alternatifleri ile Gazimağusa öne çıkan bir bölgedir. Gazimağusa gece hayatı ile ayrıca Kıbrıs’ta öne çıkan bir bölgedir. Bölgede birçok kaliteli ve nezih mekân vardır. Sezonda sabaha kadar iyi vakit geçirebileceğiniz ve gönlünüzce eğlenebileceğiniz son derece keyifli yerler vardır. Buralar hakkında daha detaylı bilgi verecek olursak.

Gazimağusa Gece Hayatı Nasıldır?

Kıbrıs’ın birçok bölgesi bilindiği gibi gece hayatı ile renkli ve oldukça hareketlidir. Gazimağosa bu bölgelerin başında gelir. Bölgede tatil yaptığınızda sizleri son derece eğlenceli ve iyi vakit geçirebileceğiniz mekanlar beklemektedir. Aslında diğer bölgelerine göre Gazimağosa’da daha çok eğitim aktiviteleri yer aldığından birçok kişinin öncelikli tercih değildir. Ancak buna rağmen bölgede son derece hareketli ve neredeyse full dolu mekanlar yer almaktadır.

Gazimağusa bölgesinde yer alan mekanların en önemli avantajı diğer bölgelere göre çok daha avantajlı olmalarıdır. Daha uygun bütçe ile eğlenmek isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği mekanlardır. Gazimağusa’da mekanlar daha çok Salamis Caddesi’nde yer almaktadır. Ayrıca restorasyonu yapılan ve Palmiye plajı olarak bilinen bölgede de yine son derece önemli mekanlar yer almaktadır.

Gazimağusa Gece Hayatı Nasıldır?
Gazimağusa Gece Hayatı Nasıldır?

Gazimağusa’da Eğlenebileceğiniz Popüler Mekanlar

Gazimağusa’da farklı zevklere göre tercih edilebilecek birçok farklı mekân vardır. Tercihinize göre ziyaret edebileceğiniz mekanlar hakkında bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

Venüs Night Club

Gazimağusa’nun en popüler mekanları arasında yer alan Venüs Night Club her daim popülerliğini koruyan bir yerdir. Saat 21.00 açılan mekânda eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar kesintisiz devam ediyor. Bölgede en fazla tercih edilen mekanlardan biri olmasında sunduğu hizmetin kalitesinin büyük bir payı vardır.

Venüs Night Club
Venüs Night Club

White House Night Club

Saat 21.00 ile 01.00 arasında düzenlenen şovları ile ünlü olan mekânda eğlence şovlardan sonra da sabah 9 kadar devam ediyor. Sabaha kadar kesintisiz eğlence istiyorsanız bu mekân tercih edebileceğiniz yerler arasındadır.

White House Night Club
White House Night Club

Monk’s Inn Bisstro & Bar

Daha sakin ve daha konforlu vakit geçirmek istiyorsanız gece kulüplerinin yerine Monk’s Inn Bisstro & Bar gibi mekanları da tercih edebilirsiniz. Son derece kaliteli ve nezih bir yerdir. Ayrıca Es Cafe de yine bu tarz bir gece planlayanların tercih edebileceği güzel bir mekandır.

Monk’s Inn Bisstro & Bar
Monk’s Inn Bisstro & Bar

Tercihiniz Gazimağusa olduğunda ayrıca ziyaret edebileceğiniz birçok farklı mekanlar vardır. Bu mekanlar; Casablanca Night Club, Gold Night Club, Hasan Baba Night Club, Antik Night Club ve Melekler Night Club olmaktadır. Gazimağusa gece hayatı genel olarak böylesine eğlenceli mekanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.