Let’s travel together.

Colony Hotel Girne

0 8

Kıbrıs sahip olduğu doğal güzellikleri ile her dönem ilgi odağı olmaktadır. Colony Hotel Girne bölgede faaliyet gösteren ve turistlerin her dönem tercih ettiği bir otel olma özelliğine sahiptir. Girne, Kıbrıs’ın 6 kazasından bir tanesidir. Akdeniz iklimi bölgede yoğun bir şekilde hissedilmektedir. Girne, Kıbrıs’ın liman kenti olarak turistlerin ulaşımına da kolaylık sağlamaktadır. Bölgede çok sayıda alışveriş merkezi ve eğlence yerleri faaliyet göstermektedir.

Colony Hotel Girne Konum Olarak Nasıldır?

Otel, Girne şehir merkezine 2 kilometre mesafede bulunmaktadır. Otel ile Lefkoşa şehir merkezi arasında da 24 kilometre mesafe vardır. Tesis, Ecevit caddesi üzerinde kurulmuştur. Otelin bulunduğu konum ile Ercan Havalimanı arasında 38 kilometre mesafe bulunmaktadır. Konum olarak otel, turistler için gözde bir tesistir. Şehir merkezine olan yakınlığı bölgeyi gezmek isteyenler için oteli tercih etmelerinde özel bir tercih nedeni olmaktadır. Otelin genel olarak huzurlu bir atmosferi bulunmaktadır.

Colony Hotel Girne Konum Olarak Nasıldır?
Colony Hotel Girne Konum Olarak Nasıldır?

Otelin İmkanları Nelerdir?

Müşterilere sunulan imkanlar oldukça fazladır. Otelin ücretli ve ücretsiz imkanları bulunmaktadır. Otelde; otopark, döviz bozdurma, kablosuz internet, sauna ve fitness merkezi hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Otelde sunulan ücretli hizmetler şöyledir:

  • Solaryum,
  • Çamaşırhane,
  • Masaj ve bakım,
  • Bar,
  • Araç kiralama,
  • Spa merkezi,
  • Casino,
  • Kuru temizleme hizmetleri.

Tesis ile plaj arasında 5 kilometre mesafe bulunmaktadır. Otelden plaja hareket eden servisler günün belirli saatlerinde otelden ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır.

Otelin Yeme İçme ve Diğer İmkanları Nasıldır?

Otelin yeme içme hizmetleri arasında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır. Otelin ayrıca 2 farklı A La Carte restoranı bulunmaktadır. Bu restoranlar dünya mutfağı ve balık restoranlarıdır. Otelin balayı konsepti de bulunmaktadır. Balayı konseptinden faydalanmak için minimum 2 gece konaklama yapmak gerekmektedir. Balayı konseptinde: özel oda süslemesi, odaya meyve ya da şarap ikramı, odaya kahvaltı imkânı ve ücretsiz SPA hizmeti yer almaktadır. Spa bölümünde; jakuzi, sauna, solaryum ve masaj hizmetleri bulunmaktadır.

Otelin Genel Kuralları Nelerdir?

Otele girişler saat 14:00 itibarıyla yapılmaktadır. Otelden çıkışlar ise saat 12:00’de olmaktadır. Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir. Oteldeki yarım pansiyon konaklamalara akşam yemeği dahildir. Tesiste bulunan açık alanlar kış aylarında kullanılmamaktadır. Otelin kumlu plaj hizmeti bulunmaktadır. Otelin şehir merkezinde bulunması şehirde vakit geçirmek isteyenler için avantaj sağlamaktadır. Colony Hotel Girne yılın büyük bir bölümünde yoğun ilgi görmektedir. Otelin mimari konsepti otel misafirlerinin beğenisini kazanmaktadır. En uygun fiyatlar karşılığında kaliteli bir hizmet için otelimizi tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.