Let’s travel together.

Çeşme Tekne Turları | Rota ve Fiyatlar

0 3

Çeşme, İzmir’in en çok ziyaret edilen tatil yerlerinden bir tanesi. Muhteşem doğası ve tertemiz koyları ile büyük dikkat çeken Çeşme, tekne turları ile de tatilcilerin kalbini fethetmeyi başarıyor. Eğer tekne turlarını ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorsanız Çelme tekne turları yazımızın devamını okumanızı öneriyorum. Çünkü sizi çok güzel rotalar bekliyor!

Çeşme Tekne Turları

Çeşme Tekne Turları
Çeşme Tekne Turları

Çeşme Marina’dan çıkışlı gerçekleşen tekne turIarı, bir gününüzü ayırarak tadını fazlasıyla çıkarabileceğiniz programlara sahip. Çeşme’nin en özel koylarını görme ve bu koylarda yüzme fırsatı yakalayabileceksiniz. Çeşme tekne turu ile İzmir’in gözde tatil yerinin tertemiz havasını ciğerlerinize dolduracak yemyeşil doğasını ise fotoğraflamaya yetişemeyeceksiniz. Ben bu tekne turlarında gidilen koylarda denizin ve güneşin tadını çıkarmayı çok seviyorum. Her ne kadar genel anlamda koydan ayrılıp gezmesem de siz biraz dolanmak isterseniz fazlasıyla vaktinizin olacağını söylemek isterim.

Demre Tekne Turları | Kaş’ta Öğle Yemeği
Çeşme Tekne Turları
Çeşme Tekne Turları

Çeşme Tekne TurIarı özellikle Milli Park statüsündeki Kara Ada’nın muhteşem koylarına ve sonrasında Eşek Adası, Mavi Koy ve Makri adalarına ziyarette bulunuyor. Tüm koylarda yanınızda getirdiğiniz şnorkelle dalış yapabilir su altı dünyasını keşfedebilir ya da minderlere uzanarak güneşin ve denizin tadını çıkartabilirsiniz. Turlar genel olarak sabah 10:30’da başlayıp akşam 17:30 gibi son buluyor. Çeşme tekne turIarı 2020 fiyatları ise genel olarak ortalama 140-180 TL arasında değişiyor.

Daha Özel Bir Tur İsteyenler İçin: Motoryat!

Çeşme’den kalkan teknelerin çoğu hemen hemen aynı ortayı takip etmektedir. Eğerdaha farklı güzergahları tercih etmek istiyorsanız günübirlik motoryat veya tekne kiralayarak bu arzunuzu gerçekleştirebilir ve kendinize unutamayacağınız bir gün armağan edebilirsiniz. Bu motoryatlar 2-10 kişi ile  sınırlı olsa da sevdikleriniz ile tura çıkabilmeniz için fazlasıyla yeterli oluyor. Çeşme’nin en güzel koylarını ve doğasını ailenizle ya da arkadaşlarınızla keşfetmek istiyorsanız bu motoryatlar harika bir tercih olacaktır.

Antalya Tekne Turları Ve Fiyatları

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.