Let’s travel together.

Antalya Tekne Turları ve Fiyatları

0 9

Merhabalar, bugün sizlere Antalya tekne turları listemden bahsetmek istedim. Eğer farklı bir tatil deneyimi arıyorsanız ve bu tatilin Antalya’da olmasını istiyorsanız tekne turları ile harika manzaralara tanıklık edebilirsiniz. Her gün aynı otelde konaklamaktansa, her gün aynı koylarda denize girmektense tekne turları ile farklı ve eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Buyrun listemize geçelim.

Girne Merkez Otelleri

Fethiye Kaş Tekne Turu

 Fethiye Kaş Tekne Turu | Antalya Tekne Turları
Fethiye Kaş Tekne Turu | Antalya Tekne Turları

Fethiye-Kaş tekne turu Antalya’nın en çok tercih edilen tekne turu rotalarından bir tanesidir. 3 gün süren bu mavi yolculuk ile Kelebek Vadisi, Ölüdeniz, Noel Baba Adası, Akvaryum Koyu, Kalkan, Kaş ve Kaş Kalesi’ni görme ve buralarda vakit geçirme fırsatına sahip oluyorsunuz. Her gün farklı manzaraya uyanacağınız ve bambaşka deneyimler yaşayacağınız bu tekne turu kişi başı 1.000 TL gibi fiyatlardan başlıyor.

Antalya Mutlaka Gezilmesi Gereken Tarihi Yerler

Fethiye’den Olimpos’a Tekne Turu | Antalya Tekne Turları

Fethiye'den Olimpos'a Tekne Turu
Fethiye’den Olimpos’a Tekne Turu

4 gün süren Fethiye’den Olimpos’a tekne turu, Fethiye, Ölüdeniz, Saint Nicholas Adası, Fırnaz Koyu, Kaş, Kekova, Simena Köyü, Gökkaya Koyu ve Andriake Limanı’nı kapsıyor. Turun dördüncü günü Olimpos’ta son buluyor. Eğer pek bilinmeyen koyları ve rotaları tercih edip keşfetme taraftarıysanız Fethiye’den Olimpos’a tekne turu harika bir tercih olabilir. Bu tekne turunun fiyatı ise 1.750 TL’lerden başlamakta.

Kekova Tekne Turu

Kekova Tekne Turu | Antalya Tekne Turları
Kekova Tekne Turu | Antalya Tekne Turları

Kekova, benim tatil yapmayı en sevdiğim beldelerden bir tanesidir. E haliyle tekne turunu da önermezsem olmaz. 8 gün 7 gecelik Kekova tekne turunu Marmaris, Fethiye ve Marmaris arasında geçiriyorsunuz. Pek fazla yer görmeseniz de her gün farklı koyda yüzme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca bazı koylardaki partilere de katılabiliyorsunuz. Kekova Tekne turu Akdeniz’in güzelliklerini keşfedebileceğiniz nadir turlardan birisidir. Fiyatları ise 1.000 TL’den başlayıp gününe göre değişiyor.

Marmaris Gezilecek Yerler | En İyi 5 Yer

Demre Fethiye Tekne Turu | Antalya Tekne Turları

Demre Fethiye Tekne Turu
Demre Fethiye Tekne Turu

Demre, Antalya’nın en güzel tatil beldelerinden bir tanesi olarak bilinir. Geniş kumsalları ile bilinen ve sevilen Demre’yi 8 gün 7 gece süren Demre-Fethiye tekne turları ile daha ayrıntılı keşfedebilirsiniz. Andriake limanından başlayan bu turlarda genel olarak Gökkaya Koyu, Kekova, Kaş, Kalkan, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Fethiye, Mersinli Koyu, Santi Nikolas Adası, Fırnaz Koyu, Kaputaş Plajı, Limanağzı Koyu, Tersane Koyu, Aperlai Koyu, Üçağız ve Karaloz Koylarını ziyaret edeceksiniz. 8 gün 7 gecelik tur fiyatı ise 2.500 TL’lerde seyrediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.