Let’s travel together.

Antalya En Sevilen Tekne Turları

0 3

Tekne ve yat turları herkesin ilgisini çeker. Eğer bu yaz farklı bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz diye size harika bir liste hazırladık. Hem eğleneceğiniz hem de denizin ve güneşin tadını çıkartabileceğiniz bu tekne turlarından fazlasıyla memnun kalacaksınız.

1- Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk

3 gün süren bir mavi yolculuk turudur. Fethiye, Kaş turunda, Fethiye, Kelebek Vadisi, Ölüdeniz, Noel Baba Adası, Akvaryum Koyu, Kalkan, Kaş ve Kaş Kalesi görme ve buralarda keyifli vakit geçirme imkanı bulacaksınız. Ayrıca bu mavi yolculuğu ölümsüzleştirmek için yoldan küçük hediyeler de alabilirsiniz.

Fethiye Kaş Tekne Turu: Ilk Hareket 18 Nisan Salı

Fethiye – Kaş Tekne Turu : Salı / Perşembe / Cumartesi

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

İstanbul Tekne Turu Hafta Sonu Tatilleri

2- Antalya, Kekova, Antalya Tekne Turu

Antalya, Kekova, Antalya Tekne Turu
Antalya, Kekova, Antalya Tekne Turu

Kekova mavi yolculuk tekne turu 8 gün 7 gece sürüyor. Turda Olimpos, Adrasan, Çayağzı Koyu, Gökkaya Koyu, Kaş, Üçağızlar, Finike, Porto Ceneviz ve Phaselis’i görme imkanı bulacaksınız. Tur esnasında yüzmek isterseniz belli duraklarda bu isteğiniz de gerçekleştirilecektir.

  • Yatta 1 hafta tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi)
  • Güvertedeki ekipmanların kullanımı ve daha pek çok hizmet fiyata dahil.

Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3- Kemer Tekne Turu

Eğer Akdeniz’in muhteşem koylarını görmek istiyorsanız bu tekne turu harika bir fırsat olabilir. Yaz sıcağında serinlerken muhteşem manzaralara karşı güneşlenmek herkesin hayalidir. Ayrıca tüm gün teknede yapılan animasyonlar, gösteriler ve şovlar da size eğlenceli bir tekne turu deneyimi yaşatacak.Tura sadece öğle yemekleri dahil.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Kıbrıs Tekne Turları İçin Otel Önerileri

4- Antalya 4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu

Antalya 4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu
Antalya 4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu

Olimpos-Fethiye tekne turları Akdeniz’in mavi sularında gezintinin en güzel yollarından biri. Olimpos’tan Fethiye’ye 4 Gün boyunca eğlenerek, tatil yapıp, dinlenebileceğiniz ve otel yerine seçebileceğiniz bu tekne turu organizasyonu size harika bir tatil deneyimi yaşatacak.

  • Yatta tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi).
  • Güvertedeki ekipmanların kullanımı ve daha pek çok hizmet fiyata dahildir.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

5- Demre, Fethiye Yat Turu

8 gün 7 gece süren bir turdur. Demre Andriake limanından başlayan bu turda Gökkaya Koyu, Kekova, Kaş, Kalkan, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Fethiye, Mersinli Koyu, Santi Nikolas Adası, Fırnaz Koyu, Kaputaş Plajı, Limanağzı Koyu, Tersane Koyu, Aperlai Koyu, Üçağız ve Karaloz Koylarını ziyaret edebileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

2020 Yazının Gözde Tatil Yerleri Nereler?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.