Let’s travel together.

2020 Yılı En Avantajlı Erken Rezervasyon Otelleri

0 10

Erken rezervasyon yapmanın önemine daha önce defalarca değinmiştik. Planladığınız seyahati ve tatili çok daha hesaplı hale getirebilmeniz için mutlaka erken rezervasyon yapmalısınız. Ucuz uçak bileti bulmanın püf noktaları da bu açıdan çok önemlidir. Oteller, her yıl turistlerin ve yurt içi vatandaşlarının tatil beldelerine akın ettiği zamanlara göre birkaç ay önceden erken rezervasyon kampanyaları sunuyor. Tatil günü yaklaştığı zaman da fiyatlar 2 bazen 3 katına kadar çıkabiliyor. Bu nedenle doğru planlama ile erkenden otel rezervasyonu yaptırmak yıllık tatilin olmazsa olmazıdır.

Bu yazımda her geçen yıl değişiklik gösteren erken rezervasyon otel fiyatlarına dair en iyi fırsatları sizlerle paylaşacağım. Okuduğunuz zamana bağlı olarak fiyatlarda düşüş ya da yükseliş olabilir. Ancak vereceğim rezervasyonlar yılın her döneminde en iyi fiyatı veren rezervasyonlar olarak biliniyor. Haydi başlayalım!

Aydın | Kuşadası Erken Rezervasyon Otelleri

Aydın Kuşadası
Aydın Kuşadası

Kuşadası, her yıl milyonlarca ziyaretçi alan bir tatil ilçesi. Ben de daha önce gittiğimde rengarenk sokaklarına ve tertemiz doğasına hayran kalmıştım. Infinity By Yelken Aquapark & Resorts, 2 kişi 5 gece toplam 2.344 TL ile rezervasyon açmış durumda. Odaları bahçe ya da deniz manzaralı olan bu otelin oda fiyatları da rezervasyona dahil olan opsiyonlara göre değişiyor.

Antalya | Belek

Erken Rezervasyon Antalya Belek Erken Rezervasyon Otelleri
Erken Rezervasyon Antalya Belek Erken Rezervasyon Otelleri

Belek, Türkiye’nin en çok turistini toplayan nadir güzelliklerinden bir tanesi. Asteria Club Belek 2 çocuk ücretsiz opsiyonu ile en tercih edilebilir rezervasyonlar arasında yerini alıyor. 4 kişilik bir aile ile 5 gece her şey dahil standart odalardan birinde 3.750 TL gibi bir fiyata tatilinizi yapabilirsiniz. Antalya otelleri tatilciler için çok güzel bir fırsat.

Muğla | Bodrum Erken Rezervasyon Otelleri

Muğla Bodrum
Muğla Bodrum

Muğla, Türkiye’nin en güzide cennet şehirlerinden bir tanesi. Hem tatil bölgeleri ile hem plajları ile hem de doğa yürüyşü yapabileceğiz doğası ile her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Bodrum’da bu milyonların büyük bir çoğunluğunu bünyesinde topluyor tabi. Bu nedenle otel fiyatları tatil günleri yaklaştıkça şaşırtıcı derecede artışa geçiyor. Bence elinizi çabuk tutun! Golden Age Hotel Bodrum‘da 4 kişilik bir aile olarak 5 gece boyunca her şey dahil odalarda 1.698 TL gibi güzel bir fiyata tatilinizi yapabilirsiniz.

Muğla | Marmaris

Muğla Marmaris Erken Rezervasyon Otelleri
Muğla Marmaris Erken Rezervasyon Otelleri

Marmaris’e bisikletle seyahat ettiğim bir dönem beni evine davet eden arkadaşımın yanına gitmiştim. Harika kamp yapılacak yerleri ve müthiş doğa ve deniz manzarası bulunan bir tatil beldesi. Ancak siz otel rezervasyonu yapmak istediğiniz için konumuza kaldığımız yerden devam edelim :). Marmaris Monte Beach Resort, 2 kişi 5 gece kalabileceğiniz her şey dahil odalar sunan gayet güzel bir otel. Aquaparkı ve çocukların ücretsiz olmaması nedeniyle fiyatı oldukça düşük. Eğer çocuksuz 2 aileyseniz ya da 2 arkadaş veyahut sevgili… Bu rezervasyonu kaçırmayın derim :).

Muğla | Marmaris Erken Rezervasyon Otelleri

Muğla Marmaris
Muğla Marmaris

Gölmar Beach Hotel, Marmaris’in azcık kuzeyindeki İçmeler’de bulunuyor. İçmeler genel olarak kamp kurmak isteyenlerin bölgesi olarak biliniyor ama gayet güzel manzaralı otelleri ile de oldukça fazla turist çeken bir yer. 2 kişi her şey dahil odalarda 5 gece boyunca Muğla’nın serin sularında güneşin ve kumun tadını çıkartabilirsiniz. Bu tatilin 1.100 TL gibi ucuz bir fiyatı var.

Eğer bu yıl içerisinde bir tatil planınız var ise tatil günü hesaplamalarınızı önceden yapıp ucuza erken rezervasyon imkanlarından mutlaka faydalanın. Yoksa daha az paraya yapabileceğiniz tatili çok daha pahalıya yapabilirsiniz. Bu da biraz üzücü olabilir :).

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.