Let’s travel together.

2020 Yazının Gözde Tatil Yerleri Nereler?

0 7

Her yıl her aile yaz tatilinin nerede geçireceklerine dair planlar yapar. Bu yaz ise koronavirüs nedeniyle kalabalık tatil yerleri ne yazık ki pek güvenli rotalar olmayacak. Ancak bu boşluğun yerini çok daha huzurlu köyler ile doldurabilirsiniz. Bende bugün sizlere bu köylerden biraz bahsetmek istedim. Eğer bu yaz Türkiye’nin eşsiz köylerinden bir tanesinde yöresel bir deneyim yaşamak isterseniz lütfen yazıyı okumaya devam edin.

Akdeniz’de Tatil Köyleri

Akdeniz bölgesi Türkiye’nin en çok turist çeken bölgelerinden bir tanesidir. Gecesiyle gündüzüyle ve her mevsimiyle ayrı bir güzellik barındıran bu bölge elbette köyleriyle de fazlasıyla meşhur. Gelin lafı fazla uzatmadan 2020 yazında tatil yapabileceğiniz köyler ve plajları listemize geçelim.

Kleopatra Plajı

Kleopatra plajı, Akdeniz’in en temiz plajlarından bir tanesi olarak bilinir. Her sene kalabalık bir görüntü oluştursa da düzenini ve güzelliğini asla kaybetmeyen Kleopatra Plajı, mavi bayraklı olduğu için rahatlıkla takılabileceğiniz nadir plajlardandır. Pek çok turisten de ev sahipliği yapar.

Uçak Gidiş Dönüşlü Ege-Akdeniz Turları

İçmeler Koyu

İçmeler Koyu, mavilikleri, yeşillikleri ve tertemiz denize girme noktaları ile Marmaris’in en efsanevi beldelerindendir. Her yıl tatilcileri büyüleyen ve şöhreti de gün geçtikçe artan İçmeler, eğer su sporları ile ilgileniyorsanız kesinlikle tercih edeceğiniz bir yer.

Ayazma Koyu | Türkiye’nin Tatil Yerleri

Eğer sakin ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız Ayazma koyu harika bir tercih olabilir. Çanakkale’nin en güzel tatil yerlerinden bir tanesi olan Ayazma, Bozcaada’nın en çok tercih edilen bölgelerinden bir tanesidir. Tertemiz denizin altındaki sarımsı kum sizi çok etkileyecek ve her yıl gitmek isteyeceksiniz.

Türkiye’nin En İyi Tekne Turu Rotaları

Akbük Koyu

Akbük koyu, havasının sıcak olmasına rağmen serin ve temiz denizi ile gönülleri fetheden harika bir tatil yerleri arasında. Bulunduğu konum itibariyle fiyat bakımından da oldukça uygun olması büyük avantaj sağlayabiliyor. Ayrıca renkli geceler yaşamak istiyorsanız Akbük koyu Didim altın kuma da oldukça yakın.

Alaçatı | Türkiye’nin Tatil Yerleri

Alaçatı’yı bilmeyen yoktur. Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan Alaçatı, kalabalık olduğu kadar sessiz ve sakin bölgelere de sahiptir. Eğer eşsiz bir tatil deneyimi yaşarken aynı zamanda sessiz ve sakin zaman da geçirmek istiyorsanız kesinlikle Alaçatı’yı tercih etmelisiniz.

İstanbul Çevresindeki Çadır Kampı Turları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.