Let’s travel together.

2020 Yaz Tatili Önerileri

0 1

2020 yılı hepimiz için biraz zorlu geçiyor. Fakat bu zorlu günleri geride bıraktığımızda harika bir dinlenmeyi hepimiz hakediyoruz. Sakin bir tatil yerinde sakin bir şekilde güneşlenirken dilediğiniz gibi dinlenebilir anın tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan sizler için hazırladığımız 2020 yaz tatili önerileri listemize geçelim.

2020 Yaz Tatili Önerileri

Uludağ, Bursa

Uludağ, Bursa | Yaz Tatili ÖneriIeri
Uludağ, Bursa | Yaz Tatili ÖneriIeri

Uludağ, hepimiz için değişmez bir güzellik. Hem yazın hem kışın gezip farklı deneyimler elde edebileceğiniz Uludağ, İstanbul’da yaşıyorsanız mutlaka 2020 yazında tercih etmeniz gereken tatil yerlerinden bir tanesi. Eğer doğa yürüyüşünü ve kamp yapmayı seviyorsanız Uludağ sizi için harika bir tercih olabilir.

Antalya En Sevilen Tekne Turları

Ayder Yaylası, Rize

Ayder Yaylası, Rize
Ayder Yaylası, Rize

Rize, Türkiye’nin en güzel manzaralarını bünyesinde barındırıyor. Eğer eşsiz fotoğraflar çekmek, bulutlar arasında kamp yapmak, yemek yemek ve gökyüzünü izlemek istiyorsanız Ayder Yaylası’na mutlaka gitmelisiniz. Yazın çokça turist çeken Ayder Yaylası, aynı zamanda kış aylarında da ayrı bir güzellik sunuyor.

Kapadokya, Nevşehir | Yaz Tatili Önerileri

Kapadokya, Nevşehir | Yaz Tatili Önerileri
Kapadokya, Nevşehir | Yaz Tatili Önerileri

Kapadokya, yaz kış fark etmeksizin herkesin dikkatini çeken bir tatil yeri. Ürgüp, Göreme, Avanos hangi bölgesine giderseniz gidin benzersiz manzaralara şahit olacaksınız. Eğer rehber eşliğinde giderseniz çok değerli bilgiler alacağınızdan şüpheniz olmasın. Fotoğraf makinenizi de yanınıza almayı sakın unutmayın :).

Alaçatı, İzmir

Alaçatı, İzmir
Alaçatı, İzmir

İzmir, hem deniz seven hem tarih seven hem de sakin bir şehir seven her tatilciye ev sahipliği yapabiliyor. İzmir’in tatil beldelerinde denize girebilir, antik kentlerinde paha biçilemez eserler görür şehrin tam göbeğinde ise sakin bir şekilde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Biz İzmir için Alaçatı’yı bu listeye eklemek istedik.

Hoşunuza Gidecek Türkiye’nin Tatil Turları

Abant Gölü, Bolu | Yaz Tatili ÖneriIeri

Abant Gölü, Bolu | Yaz Tatili Önerileri
Abant Gölü, Bolu | Yaz Tatili Önerileri

Abant Gölü Türkiye’nin en güzel göllerinden bir tanesidir. Hem İstanbul’a hem de Ankara’ya yakınlığı ile sene boyunca misafir açısından zengin olan bu bölge, görsel şölen sunan küçük patikaları ve buz tutan göl sayesinde nefesinizi kesecek manzaralara sahip. Eğer göl turlarını merak ediyorsanız Abant gölünü kesinlikle tercih etmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.